1993 yılında İstanbul’da kurulan PH FARMA İlaç Ve Kozmetik Sanayi bugün 1200’ü aşkın ürünün üreticisidir. İnsana ait ve insana odaklı olan işimiz konusundaki başarımız; 1993 yılından bu yana edindiğimiz bilgi birikimi ile birlikte, gerçekleştirilen araştırma-geliştirme faaliyetlerine de bağlıdır.

Türkiye’de ve Dünya’da eski ve köklü birçok firmanın da GMP ve ISO 9001 standartlarında “Private Label” olarak üretimini yapmaktadır.

 

PH FARMAolarak biz uzmanlığımızı dört ana prensip üzerinde kurarız;Her durumda yenilikçi ve güncel bir yaklaşım benimsemek. Hammadde ve üretim prosesleri konusundaki veri tabanımızı güncel ve uluslararası standartlarda tutmak. Kendi konusunda uzman ve çalışmaları ile bunu kanıtlamış başarılı mühendisler ve ar-ge personeli ile çalışmak.


POLİTİKAMIZ

Güncel ve bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır. İş ortaklarımızı beklentilerinin de ötesine geçirmek hedeflerimiz arasındaki birinci önceliğimizdir.

PH Farma, kendi sektöründe Türkiye’de ve dünyada yapmış olduğu işler ve göstermiş olduğu başarılarla güvenilirlik, süreklilik ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.


                       

‘‘Özel sorunlara, Özel çözümler’’ 

PH Farma ar-gesi’nde ürünler;Geliştirilen her ürün kendi alanında uzmandır ve hepsinin ayrı bir hikayesi vardır. Ürünler ar-ge’de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliklerimiz, bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır.


TESTLER

PH Farma’nın ürün geliştirmedeki titizliği en erken safhadan başlar ve ürün tamamlanıncaya kadar aynı titizlikle sürdürülür. Ürünler için yaptığımız testler, emniyetli ve güvenilir bir ürün geliştirme konusunda en önemli araçlardandır. Ürünün piyasaya sürüldükten sonra ve kullanıcı tarafından ürün kullanımı tamamlanıncaya kadar dahi güvenle kullanılması, kullanıcı memnuniyetinin sağlanması ve markamızın güvenilirliğinin korunması için yapılan testler ayrı ayrı önem taşır..


BİTMİŞ ÜRÜN TESTLERİ VE KONTROLÜ

Ürün Mikrobiyoloji Testi

Koruyucu Etkinlik Testi (Challenge Test)

Ürün Stabilite Testi

Ürün Stres Testi

Dermatolojik Testler

Free Testler (Aliminium, Paraben, Amonyak, Resorcinol, PPD, vb)


PH Farma; iş ortaklarına GMP ve ISO standartlarında  üretim gerçekleştirir.