2 Ekim 2018

Nutralen Squalen

Yüz Temizleme Jeli 150 ml


 

 

Panthenol ve Menthol gibi nemlendirici ve yatıştırıcı,Tocopheryl Acetate gibi hücre yenileyici bir vitamin ile iritasyon özelliği olmayan temizleme ajanının bir arada kullanılması. On beş çeşit bitki extractı ve bitki yağı kullanılması. Formülde Zeytinyağı ve Biotin olması. İçerdiği bazı yağ ve ekstraktların özelliği ve Menthol sayesinde antibakteriyel özellik taşıması ile cilde ferahlık verir. Bütün bu içerik ile sebum dengesini kontrol altına alır. Akne ve siyah nokta oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Kaplan Çiçeği

Tedaviyi destekler ve yaraların kapanmasını hızlandırır, Antibakteriyel, Antiinflamatuar etkisi vardır, Deriyi sıkılaştırıcı, kırışıklık giderici, pürüzsüzleştirici, deri hassasiyetini azaltıcı etkisi vardır, Hücre yenilenmesini destekleyici ve cildi yumuşatıcı etkisi vardır, Teskin edici, derinin kollajen yapımını uyarıcı etki gösterir.

Ardıç Özü

Ergenlik sivilcesi, egzama, saçkıran, kellik, uyuz ve sedef hastalığında kullanılır, Uçucu yağ, organik asitler, reçine, acı madde, glikoz, sakaroz ve bol miktarda C vitamini içerir. Ardıç tohumunun sudaki dezenfektan etkisi nedeniyle iyi bir mikrop kırıcıdır ve içme sularına klor yerine atılabilir.