* SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER ÜRÜN DETAY SAYFASINDA BELİRTİLEN TESLİMAT TARİH ARALIĞINDA TESLİM EDİLİR. SATIN ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİN TESLİMAT TARİHİNE “HESABIM” BÖLÜMÜNDE “SİPARİŞLERİM“ SAYFASINDAN DA ULAŞABİLİRSİNİZ.

* SİPARİŞ DAĞITIMA ÇIKTIĞINDA KARGO FİRMASI TARAFINDAN SMS İLE BİLGİLENDİRİLİRSİNİZ.

* KARGOYA VERİLDİKTEN SONRA SİPARİŞİNİZİN KARGO AŞAMALARINI “HESABIM” BÖLÜMÜNDE “SİPARİŞLERİM“ SEKMESİNDE BULUNAN “KARGOM NEREDE?” LİNKİNDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

* KARGO ÜCRETİ, 250TL KADAR OLAN SİPARİŞLERDE 30 TL VE 250TL ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZDİR.


ÜRÜN İADESİ HAKKINDA


ALDIĞINIZ HER ÜRÜN, İMALATÇI FİRMANIN GARANTİSİ ALTINDADIR.


Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü iade etmeden önce lütfen Ürün İade Formunu doldurunuz. Teknik ekipteki arkadaşlar sizinle en kısa sürede temasa geçeceklerdir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan önce teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra oluşan sorunlar için, ithalatçı firmaya başvurulmalıdır. Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır